Sausio 30 d. Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje vyko Kauno miesto mokinių muzikinės kūrybinės raiškos konkursas „Lietuvai, tėvynei savo“. Konkurso tikslas – skatinti mokinius kurti ir atlikti dainuojamosios poezijos dainas, ugdant mokinių kūrybiškumą, meninius gebėjimus bei saviraišką. Konkurse dalyvavo keturi progimnazijos kolektyvai. Jaunučių ansamblis atliko savo sukurtą dainą ir laimėjo nominaciją už jaunatvišką polėkį. EMILIJOS LUKOŠEVIČIŪTĖS (3b kl.) ir PAULINOS GRYBAUSKAITĖS (3c kl.) duetas apdovanotas už savitą ir originalų stilių bei pelnė daugiausia žiūrovų simpatijų. Antrų klasių sekstetas apdovanotas už tautinės kultūros puoselėjimą. GUSTEI PRATAPAVIČIŪTEI ir ARIELEI DANUSAITEI (1a kl.) duetui įteikta padėka. Kolektyvus konkursui parengė muzikos mokytoja STELA JENCIENĖ.