Kauno miesto konkursas „Vienuolika klausimų apie Kovo 11– ąją“

Kovo 14 d. Kauno Kazio Griniaus progimnazijoje vyko miesto mokyklų 7-8 kl. mokinių konkursas „Vienuolika klausimų apie Kovo 11-ąją“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 29-osioms metinėms paminėti. Konkurso tikslas – skatinti mokinių istorinį sąmoningumą, mąstymą, padedantį tapti atsakingais ir iniciatyviais piliečiais, gebančiais aktyviai dalyvauti visuomenės ir valstybės gyvenime, priimti apgalvotus sprendimus. 8a kl. mokinių komanda: GINTARAS GAUČYS, DOVYDAS DANEIKA, KRISTUPAS JANUŠEVIČIUS, MARTYNAS PABIRŽIS, JUSTAS PAŠKEVIČIUS pateko į komandų, surinkusių daugiau kaip 100 taškų grupę (tik 14 taškų mažiau, negu nugalėtojai). Mokinius konkursui ruošė istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ.