,,Erasmus+“ projekto mokinių grupių mainai Lenkijoje

Spalio 21-27 d. 4a kl. mokiniai GABRIELIUS LAZAUSKIS ir JULIUS RAGAUSKAS kartu su pradinių klasių mokytoja ALMA KATLAUSKIENE ir anglų kalbos mokytoja RŪTA BINKIENE vyko į „Erasmus+“ tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekto „Tyrinėkime Europą – kartu mes esame kaip vienas“ partnerių susitikimą Lenkijoje, Zespol Szkolno – Przedszkolny Nr. 6 mokykloje Rybniko mieste. Projektinio susitikimo metu mokiniai ir jų mokytojai iš Lenkijos, Lietuvos, Vokietijos, Portugalijos ir Turkijos dalyvavo darbinėje (projektinėje), sportinėje ir kultūrinėje – pažintinėje programoje. Susipažino su Rybniko miesto, kuriame apsistojo, istorija ir žymiomis vietomis, vyko į ekskursiją po Krokuvą, aplankė  mažus Aukštutinės Silezijos regiono miestelius ir Guido anglies kasyklas Zabrze mieste. Mokiniai gyveno projekto partnerių mokinių šeimose ir turėjo galimybę tiesiogiai pažinti Lenkijos žmones, jų kultūrą, tradicijas, paragauti nacionalinių valgių. Atsisveikinimo vakarėlyje mokytojai, mokiniai ir šeimos, apgyvendinusios svečius, dar kartą šiltai pabendravo prie gausaus vaišių stalo.