Kauno miesto konkursas „Aš – verslus novatorius“

Lapkričio 21 d. 8a kl. mokiniai KORNELIJA SARAPINAITĖ, KAMILĖ SINKEVIČIŪTĖ, DAGNĖ VALUKONYTĖ, GINTARAS GAUČYS, DOVYDAS DANEIKA ir 7a kl. mokinys AINIS LUKŠA dalyvavo AB „Swedbank” ir Kauno pedagogų kvalifikacijos centro organizuotame 8-10 kl. mokinių konkurse „Aš – verslus novatorius“, atliepiančiame pagrindinį novatoriško verslumo ugdymo tikslą – išugdyti novatoriškai mąstančią asmenybę, gebančią savarankiškai ir aktyviai veikti, kurti naujas idėjas ir jas realizuoti. Mokiniai sukūrė video filmuką konkurso organizatorių nurodyta tema, dalyvavo „protų mūšyje”. Mūsų progimnazijos komanda atrankiniame ture užėmė III vietą, buvo apdovanota AB „Swedbank” prizais. Konkursui mokinius paruošė informacinių technologijų mokytojas RIČARDAS GASIULIS.