Kauno miesto 6 kl. mokinių istorijos olimpiada

Gegužės 9 d. vyko Kauno m. mokyklų 6 kl. mokinių istorijos olimpiada „Europos istorijos puslapiai“, skirta Europos dienai paminėti. Olimpiadą organizavo Kauno švietimo inovacijų centras, Kauno m. istorijos mokytojų metodinis būrelis, Kauno Tado Ivanausko progimnazija. Renginio tikslas – skatinti mokinių istorinį sąmoningumą, globalų mąstymą, padedantį orientuotis gyvenime, tapti atsakingais ir iniciatyviais europiečiais, gebančiais aktyviai dalyvauti Europos, savo valstybės ir visuomenės gyvenime, puoselėti praeities kartų paveldą, vertybes. Progimnazijai atstovavo LUKAS ŠABLEVIČIUS (6a kl.) ir URTĖ ŽYPRYTĖ (6b kl.). LUKAS tarp trisdešimties olimpiadoje dalyvavusių Kauno m. šeštokų pagal surinktų taškų skaičių pateko į dešimtuką. Mokinius konkursui paruošė istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ.