Kauno arkivyskupijos 8-ų klasių mokinių tikybos olimpiada „Garstyčios grūdas – 2019“

Kovo mėnesį vyko Kauno arkivyskupijos 8-ų kl. mokinių tikybos olimpiada „Garstyčios grūdas – 2019“, kurios tikslas skatinti mokinius domėtis krikščioniškuoju tikėjimu, ugdyti gebėjimą sklandžiai perteikti svarbiausias Katalikų Bažnyčios nuostatas, turimas žinias kūrybingai taikyti įvairiose aplinkose, ugdyti jaunuolių žingeidumą, savarankiškumą, pilietiškumą. Pirmasis etapas vyko mokyklose, antrasis – Kauno arkivyskupijos jaunimo centre kovo 28 d. I etapo metu mokiniai atliko žinių patikrinimo testą internetinėje erdvėje. Olimpiadoje iš viso dalyvavo 243 mokiniai, tarp jų ir 3 progimnazijos 8a kl. mokiniai, kurie puikiai atliko testo užduotis. Į visus klausimus JUSTAS PAŠKEVIČIUS atsakė teisingai ir užėmė 1 vietą, KRISTUPAS JANUŠEVIČIUS – 2 vietą, MARTYNAS PABIRŽIS – 3 vietą. Sveikiname! Antrame olimpiados etape prizinių vietų neužimta. Mokinius ruošė tikybos mokytojas ROLANDAS JAKUŠOVAS.