Jonas Žilinskas – televizijos projekto „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ dalyvis

Lapkričio 12 d. 8a kl. mokinys JONAS ŽILINSKAS dalyvavo LRT projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“. Laidos tikslas – pristatyti gabiausius Lietuvos vaikus, skatinti mokslo ir mokymosi prestižą, kelti gabių mokslui vaikų savivertę ir autoritetą, skatinti kritinį mąstymą ir kt. Dalyviams teko greitai orientuotis ir atsakinėti į sudėtingus klausimus, prisiminti ne tik tai, ko mokėsi mokykloje, bet ir pasikliauti savo gyvenimiška patirtimi. Didžiuojamės, kad Jonas pateko į antrą etapą ir tik vieno taško pritrūko iki susitikimo finale. Palaikymo komandoje dalyvavo ir į papildomą klausimą atsakyti padėjo bendraklasiai LINA JASUNSKYTĖ ir KASPARAS PALČIAUSKAS. Progimnazijos bendruomenė palaikė Joną, stebėdami viktoriną prie televizorių ekranų.