Dalyvavimas respublikinėse kūrybinėse – edukacinėse dirbtuvėse ,,Antikos įkvėpti“

Lapkričio 14 d. Lietuvos sporto muziejuje vyko respublikinės mokinių kūrybinės – edukacinės dirbtuvės ,,Antikos įkvėpti“.  Renginio metu mokiniai susipažino su Senovės Antikos filosofija, žymiausiais meno kūriniais, Lietuvos sporto ir meno istorija bei darna. Kūrybinių dirbtuvių metu dalyviai tapė plenere, vaizduodami judėjimą, vidinio gyvenimo išraiškas bei išorinį kūno grožį. Projekto tapybos darbų paroda eksponuojama Lietuvos sporto muziejaus galerijoje, vėliau bus perkeliama į kitas Kauno miesto erdves. Renginyje dalyvavo 8a kl. mokinės LIJA DAVIDAVIČIŪTĖ, KAMILĖ JASULAITYTĖ ir AUSTĖJA DARAŠKEVIČIŪTĖ. Mokines paruošė dailės mokytoja KRISTINA GAGIENĖ.