Išvyka į Lietuvos liaudies buities muziejų

Rugsėjo 10 d. 6a ir 6b kl. mokiniams organizuota išvyka laivu „Algirdas“ Kauno mariomis į Lietuvos liaudies buities muziejų Rumšiškėse. Išvykos metu vyko integruotos istorijos ir geografijos pamokos „Kauno marių paslaptis“ ir „Žmonių gyvenimo būdas XIX – XX a. Lietuvos etnografiniuose regionuose“. Mokiniai lankėsi Žemaitijos, Dzūkijos, Aukštaitijos ekspozicijose, domėjosi to laikmečio vaikų auginimo sąlygomis, žaidimais, išbandė žaislus, įvairias pramogas. Apžvelgę Kauno marias iš apžvalgos bokšto, domėjosi šio vandens telkinio atsiradimo istorija, gyliu, užlietų kaimų žmonių likimu. Išvyką organizavo 6a ir 6b kl. auklėtojos IRINA KLOVIENĖ ir VIOLETA BUKSIENĖ, socialinė pedagogė VILIJA RAMONIENĖ.