Integruotos lietuvių literatūros-muzikos pamokos muziejuje

Gruodžio 15 d. ir 20 d. 7a bei 7b kl. mokiniams integruotos lietuvių literatūros-muzikos pamokos „Liaudies muzikos instrumentų šalyje“ vyko Lietuvių tautinės muzikos instrumentų istorijos muziejuje. Septintokai susipažino su įvairiais lietuvių liaudies muzikos instrumentais, senąja Lietuvos kaimo muzikavimo tradicija ir šiuolaikine jos kryptimi-postfolkloru. Edukacijos metu klausėsi įvairių garso įrašų, atliko ritmo ir garso atpažinimo užduotis, dalyvavo interaktyvioje pramogoje-sutartinių karaokėje. Taip pat mokiniai išbandė savo kūrybines galias muzikuodami žoliniais skudučiais, mediniais trimitais, daudyte, būgnu, tabalais, o dalyvaudami viktorinoje pasitikrino muzikines žinias. Netradicinė pamoka muziejuje septintokams paliko ne tik daug smagių ir džiugių prisiminimų, bet ir praplėtė akiratį, suteikė žinių, kurios padės geriau suvokti skaitant ir analizuojant dainuojamosios tautosakos kūrinius per literatūros pamokas. Integruotas pamokas organizavo lietuvių kalbos mokytoja JURGITA MITKUVIENĖ.