Integruota sveikos gyvensenos diena

Kovo 30 d. progimnazijoje pradinių klasių mokiniams vyko integruota sveikos gyvensenos diena „Sporto šaka, kurioje jaučiuosi stipriausias/-ia“. Renginio tikslas – sudaryti sąlygas mokiniams įvertinti savo fizines galimybes ir pagal jas pasirinkti sporto sritį; skatinti mokinius sistemingai mankštintis, stiprinti savo sveikatą ir gerinti protinį darbingumą. Susirinkę aktų salėje, visi progimnazijos pradinukai pristatė įvairias sportines veiklas. Linksmai pasimankštinę, išbandė jėgas baudų metimo, šuoliukų per šokdynę, smiginio, boulingo ar lanko sukimo varžybose. Norintieji žaidė šaškėmis ar šachmatais. Šauniausieji dalyviai apdovanoti organizatorių padėkos raštais. Renginį organizavo pradinių klasių mokytojos DAINA GIRDZEVIČIENĖ ir VIDA MATUSEVIČIENĖ.