Konkursas ,,Netapk prekybos žmonėmis auka“

Balandžio 19 d. Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate vyko konkurso ,,Netapk prekybos žmonėmis auka“ III etapo baigiamasis renginys, kuriame buvo apdovanoti progimnazijos mokiniai, tapę nugalėtojais. Konkurso tikslas – atkreipti mokinių dėmesį į prekybos žmonėmis problemą, mokyti atpažinti grėsmes, apsaugoti save ir bendraamžius, skatinti mokinių sąmoningumą, pilietiškumą, stiprinti žmogaus vertės ir orumo pajautimą. Progimnazijos mokiniai: AUGUSTAS KOKLEVIČIUS, MATAS MOTIEJŪNAS (8a kl.), EVELINA ŠULCAITĖ, GRETA GRABLIAUSKAITĖ (8b kl.) sukūrė šia tema vaizdo filmą ir užėmė I vietą. UGNĖ STALEREVIČIŪTĖ, JOKŪBAS PALČIAUSKAS (8a kl.) ir GRETA GRABLIAUSKAITĖ (8b kl.) dalyvavo rašinio konkurse, kuriame JOKŪBAS PALČIAUSKAS taip pat laimėjo I vietą. Dalyvauti konkurse bei kurti filmą mokinius paskatino socialinė pedagogė VILIJA RAMONIENĖ, rašinių konkursui pasiruošti padėjo lietuvių kalbos mokytoja RAMUTĖ VAITKEVIČIENĖ.