Integruota saugaus interneto pamoka

Vasario 6 d. 5-7 klasių mokiniai stebėjo saugaus interneto paskaitą ,,Kaip teisingai išnaudoti socialinius tinklus?!“, kurios tikslas – skatinti mokinius saugiai ir atsakingai naudotis skaitmeninėmis technologijomis, atkreipti dėmesį į interneto saugumo problemas visame pasaulyje. Minint tarptautinę Saugesnio interneto dieną, projekto ,,Saugesnis internetas“ vykdytojai (Švietimo informacinių technologijų centras, LR ryšių reguliavimo tarnyba, VšĮ ,,Vaikų linija“, asociacija ,,Langas į ateitį“) organizavo renginį ,,Viskas prasideda nuo Mūsų“, kurio metu buvo skaitoma ir tiesiogiai internetu transliuojama paskaita tema kaip teisingai išnaudoti socialinius tinklus. Klausytis paskaitos buvo kviečiamos visos Lietuvos mokyklos. Paskaitos stebėjimą organizavo socialinė pedagogė VILIJA RAMONIENĖ.