Integruota matematikos – dailės pamoka „Šventė“

Gegužės 21 d. 5b klasės mokiniams vyko integruota matematikos-dailės pamoka „Šventė“, kurios metu penktokai pakartojo dešimtainių trupmenų sudėties, atimties, daugybos ir dalybos veiksmų taisykles, atliko diferencijuotas skaičiavimo įgūdžių ir meninių gebėjimų reikalaujančias užduotis. Dirbdami grupėse mokiniai kūrė šventę ir jai ruošėsi: apskaičiavo, kiek šventei reikia pinigų, kad visi klasės mokiniai galėtų vaišintis vaisiais. Vaisius imitavo dailės pamokose nupiešti paveiksliukai. Kiekviena grupė jų turėjo skirtingą skaičių. Interaktyvioje lentoje rašė rezultatus. Probleminiai uždaviniai mokinius motyvavo būti atidžius, teisingai įvertinti pirkinius, būti draugiškais. Pamokos pabaigoje mokiniai trispalviais saldainiais įsivertino individualius pasiekimus, gebėjimą dirbti grupėje. Integruotą pamoką vedė matematikos mokytoja LIGITA MINKAUSKIENĖ ir dailės mokytoja KRISTINA GAGIENĖ.