Integruota lietuvių kalbos-matematikos pamoka „Kiekį nusakantys žodžiai“

Sausio 29 d. 7b kl. mokiniams vyko integruota lietuvių kalbos-matematikos pamoka „Kiekį nusakantys žodžiai“, kurios metu septintokai pakartojo skaitvardžių gramatinius požymius, trupmenų ir procentų skaičiavimus, atliko diferencijuotas loginio mąstymo, gramatinių ir matematinių žinių reikalaujančias užduotis planšetėse bei raštu. Dirbdami grupėse mokiniai stengėsi atpažinti skaitvardžius, suskaičiuoti jų procentinę dalį tekste, įminti mįsles ir atlikti praktinę „saldžią“ užduotį – nustatyti, kurią visų mandarinų skiltelių dalį sudarė 4 skiltelės. Pamokos pabaigoje mokiniai žinias pasitikrino žaisdami mokytojų sukurtą interaktyvų žaidimą „Ruletė“ ir įsivertino individualius pasiekimus pamokoje, gebėjimą dirbti grupėje. Integruotą pamoką vedė lietuvių kalbos mokytoja JURGITA MITKUVIENĖ ir matematikos mokytoja LIGITA MINKAUSKIENĖ.