II vieta respublikiniame portfolio konkurse

Birželio 10 d. Kauno „Žalgirio“ jachtklube mokytojams ir mokiniams vyko seminaras – praktikumas „Mobiliųjų medijų taikymas ugdymo procese“. Jaunieji fotografai dalyvavo kūrybiniame užsiėmime „Filmavimas telefonu“ su mobiliųjų įrenginių konfigūravimo ekspertu „Bitės Profu“ Linu Endriukaičiu, klausėsi lektoriaus, vizualinių menų mokytojo eksperto Jono Kuzmino paskaitos. 8-12 kl. mokiniai galėjo pateikti nuotraukų kolekcijas respublikiniam portfolio konkursui. Įdomiausi darbai buvo apdovanojami nominacijose „Auksinis kadras“ ir „Auksinė serija“. Didžiuojamės, kad garsaus fotomenininko profesoriaus Romualdo Požerskio nuomone, II vieta nominacijoje „Auksinė serija“ atiteko progimnazijos 8a kl. mokinei PATRICIJAI GAGAITEI. Mokinę konkursui ruošė dailės mokytoja KRISTINA GAGIENĖ.