I vieta plenere „Sustabdyta pavasario akimirka aplink Pelėdų kalną“

Birželio 7 d. Kauno pedagogų kvalifikacijos centre vyko Kauno miesto mokyklų 5-12 kl. mokinių tapybos, fotografijos, žemės meno, skulptūros projekto-plenero „Sustabdyta pavasario akimirka aplink Pelėdų kalną“ aptarimas ir mokinių apdovanojimas. 5b kl. mokinės KOTRYNA DAPKEVIČIŪTĖ, SKAISTĖ KERTENYTĖ ir DANIELA CHOMSKYTĖ 5-6 kl. mokinių amžiaus grupėje laimėjo I vietą. Mergaitės konkursui sukūrė žemės meno instaliaciją „Pelėdų medis“. 7-8 kl. mokinių amžiaus grupėje I vietą už fotografijų ciklus „Pelėdų kalno sergėtojos“ ir „Pavasariniai žiedai“ laimėjo 8a kl. mokinė PATRICIJA GAGAITĖ. Laureatės apdovanotos diplomais ir atminimo dovanėlėmis. Konkursui mokines paruošė dailės mokytoja KRISTINA GAGIENĖ.