,,Erasmus+“ projekto partnerių konsultacinis susitikimas Turkijoje

Vasario 25 d. – kovo 1 d. progimnazijos pradinių klasių mokytoja ALMA KATLAUSKIENĖ ir anglų kalbos mokytoja RŪTA BINKIENĖ dalyvavo ,,Erasmus+“ tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekto ,,Tyrinėkime Europą – kartu mes esame kaip vienas“ partnerių konsultaciniame susitikime Turkijoje,  Stambule, Kocatepe pradinėje mokykloje. Projekto susitikimo metu mokytojai stebėjo pamokas, susipažino su pamokų struktūra, Turkijos švietimo sistemos ypatumais, mokyklos erdvėmis, kartu su partneriais aptarė tolimesnes bendradarbiavimo veiklas. Taip pat turėjo galimybę susipažinti su turkų tautos kultūra, tradicijomis, kulinariniais turkų virtuvės ypatumais. Aplankė žymiausias istorines ir turistines vietas: Galata bokštą, Topkapi rūmus, požemines vandens saugyklas, Koc ir Miniatiūrų muziejus, plaukė Bosforo kanalu.

Veikla finansuojama Europos Sąjungos lėšomis