Tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso Kauno miesto etapo rezultatai

Lapkričio mėn. vyko Tarptautinis jaunimo epistolinio rašinio konkurso Kauno miesto etapas. Rašinio tema „Įsivaizduok, kad esi laiškas, keliaujantis laiku. Ką norėtum pranešti savo skaitytojams?“. Konkurso tikslas: ugdyti jaunų žmonių kūrybiškumą, gebėjimą tiksliai ir taikliai reikšti savo mintis, sudaryti prielaidas draugiškiems ryšiams tarp šalių. Darbai buvo vertinami pagal šiuos kriterijus: originalumą, kūrybiškumą, raišką. Savo rašinius konkursui siuntė ir mūsų progimnazijos mokiniai HAROLDAS JONAS KRIAUČIŪNAS (5b kl.) ir AINIS LUKŠA (6a kl.). Vertinimo komisijos sprendimu Ainiui įteiktas padėkos raštas, o Haroldo tekstas tapo nugalėtoju (III vieta). Geriausi rašiniai išsiųsti į nacionalinį etapą Vilniuje. Mokiniams pasiruošti padėjo lietuvių kalbos mokytoja RAMUTĖ VAITKEVIČIENĖ.