Edukacinė išvyka į istorinę Lietuvos Respublikos Prezidentūrą

Gegužės 16 d. 6b klasės mokiniai istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje dalyvavo integruotoje istorijos, matematikos, etikos pamokoje. Apžvalginėje ekskursijoje mokiniai susipažino su 100 reikšmingiausių pirmosios Lietuvos Respublikos įvykių (1918-1940 m.), suskaičiavo, kiek metų mūsų šalį valdė pirmieji Lietuvos Prezidentai, domėjosi sporto pasiekimais, sužinojo, kad 1926 m. pirmą kartą rinkimuose kandidatavo dvi moterys, pamatė 1918 m. vasario 16 d. paskelbto Lietuvos Nepriklausomybės Akto kopiją, vaikščiojo Prezidento A. Smetonos šeimos gyvenamuosiuose kambariuose. Vėliau atliko užduotis. Surinkę raktiniais žodžiais užkoduotus užduočių skaitmenis, atrakino stalčiukų spyneles ir gavo puikius prizus-knygeles „100 reikšmingiausių pirmosios Lietuvos Respublikos įvykių (1918-1940 m.)“. Išvyką organizavo klasės auklėtoja LIGITA MINKAUSKIENĖ.