Aukšti pasiekimai Kauno m. 5-12 kl. mokinių plenere „Nuo gilės iki ąžuolo…“

Gegužės 25 d. vyko Kauno miesto mokyklų 5-12 kl. mokinių tapybos, grafikos, mišrios technikos ir fotografijos projektas – pleneras ,,Nuo gilės iki ąžuolo…“. Projekto tikslas: skatinti mokinių domėjimąsi tapyba, grafika, mišrių technikų įvairove ir fotografija, gilinti žinias apie unikalią gimtojo miesto gamtą, stebėti, analizuoti, tyrinėti, ieškoti ir kūrybiniuose darbuose savitai perteikti micro ir macro gamtines formas bei ugdyti atsakingą požiūrį į ekologijos ir gamtosaugos problemas. Pleneras vyko Kauno Ąžuolyne, dalyvavo 68 mokiniai. Komisijos vertinimu 1 vietą tapybos kategorijoje laimėjo AMELIJA STASIULYTĖ (8b kl.), fotografijos kategorijoje 2 vieta skirta ERIKAI ŠIAUČIULYTEI (8b kl.), o 3 vieta – GERDAI MIKALAUSKAITEI (7b kl.). Mišrios technikos meno srityje puikų darbą pristatė GABIJA SAMAJAUSKAITĖ (8b kl.). Plenero laureatams diplomų įteikimas vyks rugsėjo mėn. Kauno švietimo inovacijų centre. Dalyvavimą projekte inicijavo dailės mokytoja KRISTINA GAGIENĖ.