Aštuntos klasės baigimo pažymėjimų įteikimo šventė

Birželio 22 d. vyko šventinis renginys, kurio metu 8-tų kl. mokiniams įteikti pagrindinio ugdymo programos pirmos dalies baigimo pažymėjimai ir kiti garbingi apdovanojimai. Renginį, kuris prasidėjo jautria aštuntokų daina „Dangus nesibaigia“, vedė MIGLĖ ČEKANSKYTĖ, AUSTĖJA MARINAITĖ (8a kl.), GABIJA SAMAJAUSKAITĖ ir EDENAS VORONENKA (8b kl.). Atsisveikindami su progimnazija, skambant dainai „Būkim draugais“, mokiniai eilėmis ir gėlėmis nuoširdžiai dėkojo mokytojams, auklėtojoms ir tėveliams, pristatė įsimintiniausias mokyklinio gyvenimo akimirkas. Progimnazijos direktorė Antanina Džiugienė ir pavaduotoja ugdymui Rūta Būtautė pasveikino aštuntokus, padėkojo mokiniams, kurie savo žiniomis, gebėjimais ir įgūdžiais garsino progimnaziją Kauno mieste ir šalyje, laimėjo prizines vietas įvairiuose konkursuose, olimpiadose, įteikė pagrindinio ugdymo programos I dalies baigimo pažymėjimus. Už aktyvią socialinę – pilietinę veiklą įteiktos padėkos AUSTĖJAI MARINAITEI, ADRIANAI KOVARSKYTEI (8a kl.) ir VIKTORIJAI TAKULINSKAITEI (8b kl.), už puikius mokymosi pasiekimus – GABIJAI SAMAJAUSKAITEI (8b kl.) ir JULIUI RAGAUSKUI (8a kl.). Už nuopelnus progimnazijai ANDRĖJAI VALANČIŪTEI (8a kl.), EMILIJAI CENENKAITEI ir GABIJAI SAMAJAUSKAITEI (8b kl.) įteikti stiklo trofėjai „Progimnazijos garbė“. Renginį organizavo klasių auklėtojos DAIVA KRYLOVA ir VIOLETA BUKSIENĖ, muzikos mokytoja RIMANTĖ JANKAUSKIENĖ. Dėkojame aštuntokams ir iniciatyvą padėjusiai įgyvendinti dailės mokytojai KRISTINAI GAGIENEI už idėją ir puikius piešinius, papuošusius progimnazijos pagrindinės laiptinės sieną, palikusius šiltus prisiminimus apie juos kūrusius mokinius.