5-7 kl. mokinių mokslo metų pabaigos šventė „Sėkmės raktas“

Atrodo, taip neseniai rugsėjo varpeliai kvietė sugrįžti į klases iš vasaros klonių, o laiko ratas, jau vėl apsisukęs, mus sukvietė sveikinti vasarą. Mokslo metai baigėsi, suteikę daug džiaugsmo, malonių rūpesčių, vedę į žinių ir siekių pasaulį. Birželio 21 d. vyko mokslo metų pabaigos šventė „Sėkmės raktas“, kurioje dalyvavo mokytojai, mokiniai ir jų tėvai. Šventės vedėjai LINA JASUNSKYTĖ ir KASPARAS PALČIAUSKAS (7a kl.) pastebėjo, jog tiesiog neįtikėtina, koks prasmingas gali pasirodyti laikas, jeigu suskumbi juo pasinaudoti ir neeikvoti veltui. Nuotaikingais šokiais džiugino SMILTĖ BŪTAUTAITĖ, AISTĖ MATYŽIŪTĖ (6b kl.), GERDA NORVAIŠAITĖ (6a kl.). VIKTORIJA TAKULINSKAITĖ (8b kl.) atliko dainą „Akimirkos“. Progimnazijos direktorė ANTANINA DŽIUGIENĖ ir pavaduotoja ugdymui RŪTA BŪTAUTĖ pasveikino visus su mokslo metų pabaigos švente, apibendrino nuveiktus darbus, pasidžiaugė mokinių pasiekimais 2022-2023 m. m. ir įteikė padėkas:

Kauno miesto Švietimo ir ugdymo skyriaus vedėjos, Kauno švietimo ir inovacijų centro direktorės padėkas mokytojams už puikų mokinių parengimą olimpiadoms ir konkursams.

Už puikius mokymosi pasiekimus:

5a kl. – Erminijui Pratapavičiui, Gustei Pratapavičiūtei, Deimantei Slivinskaitei

5b kl. – Vėjai Matonytei, Eglei Genevičiūtei, Jonui Ąžuolui Draugeliui, Ąžuolui Tadaravičiui, Smiltei Tamakauskaitei

6a kl. – Lukui Šablevičiui

6b kl. – Viltei Ražauskaitei, Jokūbui Kupstui, Anelei Naruševičiūtei, Klaidui Juočepiui, Ugnei Sabaliauskaitei, Urtei Žyprytei

7a kl. – Urtei Petruškevičiūtei, Joriui Taurai, Linai Jasunskytei, Kasparui Palčiauskui, Jonui Žilinskui

7b kl. – Dovydui Samuiliui, Vestinai Rasiukevičiūtei.

Už puikius mokymosi pasiekimus, aktyvų dalyvavimą miesto, šalies konkursuose ir olimpiadose 30-50 Eur vertės dovanų kortelės įteiktos DOVYDUI SAMUILIUI (7b kl.), JONUI ŽILINSKUI ir LINAI JASUNSKYTEI (7a kl.).

Už aktyvų dalyvavimą socialinėje – pilietinėje veikloje: Smiltei Būtautaitei (6b kl.), Jonui Žilinskui (7a kl.), Vestinai Rasiukevičiūtei, Dovydui Samuiliui (7b kl.).

Už aktyvų knygų skaitymą, domėjimąsi literatūra, gebėjimą argumentuotai reikšti nuomonę apie perskaitytas knygas: Smiltei Būtautaitei (6b kl.), Daurotui Navickui (7b kl.), Linai Jasunskytei (7a kl).

Už taisyklingą bei stilingą kalbinę raišką, pateikiant informaciją progimnazijos interneto svetainei: istorijos mokytojai Violetai Buksienei, dailės, technologijų mokytojai Kristinai Gagienei, pradinio ugdymo mokytojai Dainai Girdzevičienei.

Renginį organizavo pavaduotoja ugdymui RŪTA BŪTAUTĖ, muzikos mokytoja RIMANTĖ JANKAUSKIENĖ, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja RAMUTĖ VAITKEVIČIENĖ. Linkime linksmų atostogų, turiningo laisvalaikio ir saugaus poilsio!