5a kl. išvyka į Vilnių

Spalio 26 d. 5a kl. mokiniai dalyvavo ekskursijoje po Lietuvos sostinę. Vilniuje, Katedros varpinėje, mokinius pasitiko ekskursijų vadovė, kuri vedė istorinę pamoką Katedros požemiuose. Mokiniai sužinojo apie šventovės, stovinčios vienoje seniausiai gyvenamų Vilniaus vietų, istoriją, pastato kaitą, čia palaidotus Lietuvos valstybei ir Bažnyčiai nusipelniusius asmenis. Kriptose ir koridoriuose įrengta ekspozicija supažindino su laidojimo tradicijomis, archeologiniais radiniais, Karališku mauzoliejumi. Puikus, saulėtas, rudeniškas oras leido mokiniams pasivaikščioti po Vilnių, pamatyti jo žymiausias vietas. Kelionės įspūdžiai tęsėsi „Vichy“ vandens parke. Išvyką organizavo klasės auklėtoja RŪTA BINKIENĖ.