5-8 kl. mokinių STEAM konferencija „Ugnikalniai“

Gruodžio 13 d. vyko 5-8 kl. mokinių STEAM konferencija „Ugnikalniai“. Konferencijos tikslas – skatinti domėtis gamtos mokslais, geriau susipažinti su pasaulio ugnikalniais, jų sandara ir viduje vykstančiais procesais, kritiškai vertinti pateiktą informaciją. HERMINA REKŠTYTĖ, AUSTĖJA DRUMSTAITĖ, SKAISTĖ PAPIEVYTĖ (5b kl.) pristatė pačių pagamintus ugnikalnių maketus. Konferencijoje pranešimus apie ugnikalnius skaitė:

RIMANTAS GEČYS, VANESSA BREYTENBACH, DEIMANTĖ SLIVINSKAITĖ (6a kl.) „Didžiausi ir pavojingiausi ugnikalnių išsiveržimai žmonijos istorijoje“;

UGNĖ PETKEVIČIŪTĖ, AISTĖ VAINORIŪTĖ (6b kl.) „Ugnikalnių susidarymas ir išsiveržimas”;

MARIJA AIRA ŠŪMAKARYTĖ, ANDRĖJA NELIUBŠYTĖ (7a kl.) „Aukščiausi ugnikalniai“;

AISTĖ MATYŽIŪTĖ, URTĖ CIKANAVIČIUTĖ, ANELĖ NARUŠEVIČIUTĖ (7b kl.) „Ugnikalnių išsiveržimų poveikis aplinkai“;

AUSTĖJA DARAŠKEVIČIUTĖ, URTĖ PETRUŠKEVIČIUTĖ (8a kl.) „Etnos ugnikalnis;

KAMILĖ JASULAITYTĖ (8a kl.) „Ijen ugnikalnis“.

Mokiniai įtvirtino žinias dalyvaudami viktorinoje. Konferenciją organizavo geografijos mokytoja KAMILĖ KIVYTAITĖ, gamtos ir žmogaus, biologijos mokytojas MINDAUGAS VAZNONIS, chemijos mokytoja VILIJA JAKUBČIONIENĖ, technologijų mokytoja KRISTINA GAGIENĖ.