4a ir 7a kl. mokinių kūrybinių darbų paroda „Pro rudens vartus“

Kasmet ruduo mums atneša ne tik Rugsėjo 1-osios šventę, trumpėjančias dienas, pirmąją šalną, tačiau ir apmąstymų bei rimties laiką, pačius gražiausius gamtos peizažus, norą stabtelėti ir prisiminti kažką malonaus. Žmogui svarbu išgirsti, kaip klykia paskutinė išskrendanti gervė, krinta medžio lapas, pajusti rūko drėgmės sukurtus rudeniškus kvapus. 4a ir 7a kl. mokiniai rudens ir žmogaus susitikimą įamžino kūryboje ir 1 aukšto vestibiulyje parengė parodą „Pro rudens vartus“. Joje eksponuojami ketvirtokų piešiniai bei septintokų pagal juos sukurtos eilės, miniatiūros, akrostichai, vaizdeliai. Parodą organizavo pradinio ugdymo mokytoja DAINA GIRDZEVIČIENĖ, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja RAMUTĖ VAITKEVIČIENĖ, bibliotekininkė VIKTORIJA GRIMAŠEVSKYTĖ.