4a ir 4b kl. dalyvavimas tarptautiniame eTwinning projekte

4a ir 4b kl. mokiniai aktyviai dalyvauja tarptautiniuose eTwinning projektuose. Sausio mėn. įsijungė į projekto „Be healthy“ veiklas. Tikslas – susipažinti su sveika gyvensena Europos šalyse, turtinti žodyną, saugoti kalbinį paveldą, tobulinti anglų kalbos ir IT įgūdžius. Projekte dalyvauja mokiniai iš 25 Europos mokyklų. Dirbdami tarptautinėse grupėse pildė klausimyną, projekto žemėlapį, naudodamiesi dizaino programa CANVA kūrė logotipą. Žaisdami žaidimą „Educaplay“ susipažino su projekto taisyklėmis. Sausio 12 d. vyko nuotolinis susitikimas, kuriame mokiniai pristatė savo klasę ir šalį. Sausio 17 d. nuotolinio mokytojų susitikimo metu aptartos planuojamos veiklos. Projekto veiklas organizavo pradinio ugdymo mokytojos DAINA GIRDZEVIČIENĖ, SAULĖ EIMUTIENĖ.