Respublikinis matematikos ir informacinių technologijų konkursas „Piešinys – matematikos uždavinys“

Sausio mėn. 5-12 kl. mokiniai pakviesti dalyvauti respublikiniame Vilniaus 700-osioms metinėms skirtame matematikos ir informacinių technologijų konkurse „Piešinys – matematikos uždavinys“, kurio tikslas – paskatinti mokinius kūrybiškai pažvelgti į matematiką, naudojantis teksto rengykle išreikšti savitas, drąsias, patrauklias matematikos interpretacijas, susijusias su Lietuvos Respublikos sostinės – Vilniaus – 700-ųjų metinių jubiliejumi. Konkurse dalyvauja AISTĖ MATYŽIŪTĖ (6b kl.), BENAS MIKELĖNAS (7b kl.) (matematikos mokytoja Ligita Minkauskienė) ir DOVYDAS SAMUILIS (8a kl.) (IT mokytojas Ričardas Gasiulis).