3 vieta respublikiniame vieno kūrinio konkurse „Labas“

Vasario mėn. vyko jau 15-asis respublikinis mokinių kūrybos konkursas „Labas“, kurį organizuoja Šilalės S. Gaudėšiaus gimnazija. Konkurso tikslas – skatinti mokinių estetinę meninę veiklą, kūrybinę iniciatyvą, lavinti ir realizuoti mokinių kūrybiškumą, skatinti skaityti, kurti ir pažinti save per skaitomą ir kuriamą tekstą. Kūrinius konkursui siuntė 6b kl. mokinės VIVIENA ILZĖ TREPULĖ, VINDAUDĖ STANKEVIČIŪTĖ bei 7a kl. mokiniai AINIS LUKŠA ir NEDA DAVIDAVIČIŪTĖ (lietuvių kalbos mokytoja Ramutė Vaitkevičienė). Balandžio 17 d. Šilalės S. Gaudėšiaus gimnazijoje vyko nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimo šventė. NEDAI DAVIDAVIČIŪTEI įteiktas pagyrimo raštas už gerą prozos kūrinį, o AINIUI LUKŠAI įteiktas padėkos raštas, prozos sekcijoje laimėjusiam 3 vietą. Sveikiname!