3-4 kl. mokinių matematikos olimpiados I etapas

Balandžio 3 d. vyko 3-4 kl. mokinių matematikos olimpiados pirmas, progimnazijos etapas. Tikslas – sudaryti galimybę gabių mokinių saviraiškai bei įsivertinti gebėjimus. I etape dalyvavo: EMILIJA VĖŽELYTĖ, ADRIJA PUPALAIGYTĖ, FAUSTAS GRUDZINSKAS, UGNIUS VALASEVIČIUS (3a kl.), BENAS JUŠKA, LUKNĖ LATKAUSKAITĖ, MARTYNAS KEPEŽINSKAS (3b kl.), ALBERTAS GOJUS ŽMUIDA, AURA DIANA BREBBIA, DEIMANTĖ KIŠKYTĖ, MELITA DEREVIANKAITĖ (4a kl.), ROLANDAS BUTKUS (4b kl.), AUSTĖJA DRUMSTAITĖ, JUSTAS CIBULSKIS (4c kl.). Daugiausia taškų surinkusios ADRIJA PUPALAIGYTĖ, DEIMANTĖ KIŠKYTĖ dalyvaus Kauno miesto matematikos olimpiadoje. Renginį organizavo pavaduotoja ugdymui AUŠRA GRADICKIENĖ, pradinio ugdymo mokytojos AUSMA GERVYLĖ ir ZITA ŠEINAUSKIENĖ.