2 vieta protų mūšyje „Aš – Europos pilietis“

Gegužės 15 d. vyko Kauno m. 6 kl. mokinių integruotas istorijos – anglų kalbos protų mūšis „Aš – Europos pilietis“, skirtas Europos dienai paminėti. Renginį organizavo Kauno švietimo inovacijų centras, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija. Renginio tikslas – ugdyti mokinių pilietinę sąmonę ir demokratines vertybes, skatinti domėjimąsi Europos istorija, kultūros tradicijomis, raidos tendencijomis ir globalinėmis problemomis, plėtoti anglų kalbos žodyną, pristatant Europos praeitį. Tarp dalyvavusių vienuolikos komandų „Petrašiūnų istorikų“ komanda JOKŪBAS KUPSTAS (6b kl.) (anglų k. mokytoja Rūta Binkienė), URTĖ ŽYPRYTĖ (6b kl.), LUKAS ŠABLEVIČIUS (6a kl.) (anglų k. mokytoja Birutė Gaurylienė) užėmė 2 vietą. Mokiniams įteikti diplomai, asmeninės dovanos. Protų mūšiui mokinius paruošė istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ.