2 vieta Kauno m. matematikos kūrybinių darbų konkurse „Nuostabus matematikos pasaulis“

Balandžio 26 d. ir 28 d. Kauno tarptautinėje gimnazijoje vyko Kauno miesto 5-12 kl. mokinių matematikos kūrybinių darbų konkursas „Nuostabus matematikos pasaulis“, kurio tikslas – formuoti mokinių požiūrį į matematiką, kaip įdomią teigiamų išgyvenimų ir prasmingų atradimų teikiančią veiklą, kaip į savo kritinio mąstymo, bendrųjų problemų sprendimo, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių tobulinimo įrankį. Mokinių darbai buvo vertinami dviem etapais: kūrybinių darbų pateikimas ir viešas pristatymas. Konkursui kūrybinį darbą „Dimensija geometrinėse figūrose“ pristatė 7b kl. mokiniai BENAS MIKELĖNAS bei DOVYDAS SAMUILIS ir užėmė 2 vietą 7-8 kl. grupėje. Džiaugiamės pasiekimu! Konkursui mokinius paruošė matematikos mokytoja LIGITA MINKAUSKIENĖ.