1 vietos respublikiniame 3 kl. mokinių diktanto rašymo anglų kalba konkurse „Listen to write“

Vasario 25-28 d. progimnazijos 3 kl. mokiniai dalyvavo respublikiniame diktanto rašymo anglų kalba konkurse, kurio tikslas – ugdyti mokinių domėjimąsi anglų kalba, gilinti anglų kalbos žinias, ugdyti klausymo ir rašymo gebėjimus. Sveikiname progimnazijos mokinius, kurie diktante nepadarė nė vienos klaidos ir laimėjo 1 vietą: 3a kl. – AGNĖ POVILAITYTĖ, MIGLĖ STAŠKŪNAITĖ, KASPARAS PALČIAUSKAS (anglų klb. mokytoja Birutė Gaurylienė), LUKRECIJA ARLAUSKAITĖ, KAMILĖ JASULAITYTĖ, DEIMILĖ KUPRYTĖ, (anglų klb. mokytoja Irina Klovienė), 3b kl. – REDA PURLYTĖ, DOVYDAS SAMUILIS, DEIMANTĖ STANKEVIČIŪTĖ, AUGUSTAS PAUKŠTYS (anglų klb. mokytoja Birutė Gaurylienė), 3c kl. – JONAS ŽILINSKAS, ELIJA PAULAUSKAITĖ, PAULINA GRYBAUSKAITĖ, NOJUS JAKUBAUSKAS (anglų klb. mokytoja Rūta Binkienė).