Tarptautinis informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras 2018“

Lapkričio 5-16 d. progimnazijos 3-8 kl. mokiniai dalyvavo tarptautiniame informatikos ir informatinio mąstymo konkurse „Bebras“. Konkurso tikslas – skatinti mokinius išmaniau naudotis kompiuterinėmis technologijomis mokymosi procese, įtraukti jaunesniojo amžiaus vaikus giliau pažinti kompiuterius ir jų taikymą, ugdyti mokinių kūrybiškumą, informacinę kultūrą, algoritminę ir kompiuterinę mąstyseną bei atrasti informatikos talentus. Šiais metais konkurse dalyvavo daugiau kaip 40 tūkst. 3-12 kl. mokinių, besidominčių IT ir jų taikymu. Geriausių rezultatų pasiekė šie progimnazijos mokiniai:

JONAS ŽILINSKAS 3c kl. – 5 vieta Kaune, 15 vieta Lietuvoje

PAULINA GRYBAUSKAITĖ 3c kl. – 29 vieta Kaune

Kitų klasių mokinių tarpe geriausių rezultatų pasiekė EDENAS VORONENKA 4b kl., KASPARAS LAZAUSKIS 6a kl., KLAIDAS APANAVIČIUS 7a kl., GINTARAS GAUČYS 8a kl. Mokinius ruošė informacinių technologijų mokytojas RIČARDAS GASIULIS.