1 vieta respublikiniame 5-10 kl. mokinių integruotame lietuvių klb., dailės, IT konkurse „Laimės akimirkos“

Gegužės mėn. vyko respublikinis 5-10 kl. mokinių integruotas lietuvių kalbos, dailės, informacinių technologijų konkursas „Laimės akimirkos“. Tikslas – sudaryti palankias sąlygas mokinių žodinei ir meninei saviraiškai, skatinti išreikšti asmeninį suvokimą apie žmogaus emocinį intelektą, laimę ir jos šaltinius. Mokiniai konkursui pateikė literatūrines miniatiūras bei jas atspindinčius dailės kūrinius. Konkurse dalyvavo: MIGLĖ KILIJONAITĖ (6b kl.), AUSTĖJA DARAŠKEVIČIŪTĖ, LIJA DAVIDAVIČIŪTĖ, URTĖ PETRUŠKEVIČIŪTĖ, REDA PURLYTĖ, KAMILĖ JASULAITYTĖ, NELIJA GUDOMSKAITĖ (7a kl.), ADRIANA AGRBA, GABIJA SAMAJAUSKAITĖ, GVIDAS VILČINSKAS (8b kl.). 7-8 kl. mokinių amžiaus grupėje URTĖ PETRUŠKEVIČIŪTĖ laimėjo 1 vietą. Sveikiname! Dalyvavimą konkurse inicijavo dailės mokytoja KRISTINA GAGIENĖ, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos RAMUTĖ VAITKEVIČIENĖ ir DALĖ ASAKAVIČIENĖ.