1 ir 3 vietos kultūrinio orientavimosi konkurse „Miesto paveikslas nuo Žaliakalnio“

Gegužės 10 d. Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla organizavo projekto ,,Ten, kur mano namai“ 5-12 kl. mokinių kultūrinio orientavimosi konkursą ,,Miesto paveikslas nuo Žaliakalnio“, kuriame dalyvavo istorikų klubą lankantys mokiniai. Renginio tikslas – skatinti mokinius geriau pažinti Kauno istorinį mikrorajoną, formuoti jo kultūrinį įvaizdį, atkreipiant dėmesį į vietovės išskirtinumą, jungiant inovatyvumą ir tradicijas. Konkurso dalyviai, naudodamiesi Achtionbound kompiuterine programa, ieškojo kultūros, istorijos bei gamtos objektų Žaliakalnyje, atsakinėjo į klausimus, atliko kūrybines užduotis. 5-6 kl. grupėje VAKARĖ NEŠUKAITYTĖ, ŠARŪNĖ MATONYTĖ, TAURAS KALUŽEVIČIUS (6a kl.) užėmė 3 vietą (iš 24 dalyvavusių komandų), 7-8 kl. grupėje VIKTORIJA TAKULINSKAITĖ, KAJUS PUODŽIULAITIS, GVIDAS VILČINSKAS (8b kl.) – 1 vietą (iš 26 dalyvavusių komandų). Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus! Jiems įteikti padėkos raštai, proginiai ženkleliai ir medaliai. Mokinius konkursui paruošė istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ.