Viktorina–protų mūšis „Nenugalimi, kai esame kartu“

Sausio 24 d. Vytauto Didžiojo karo muziejuje vyko Kauno m. 8 kl. mokinių viktorina – protų mūšis anglų kalba „Nenugalimi, kai esame kartu“, kurį organizavo Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus, Vytauto Didžiojo karo muziejus ir Kauno švietimo inovacijų centras. Tikslas – ugdyti pilietiškumą, pasididžiavimą savo valstybe, kariuomene, skatinti domėjimąsi Lietuvos bei pasaulio karybos istorija, stiprinti visuomenės ir karinių vienetų bendradarbiavimą. 10 komandų, kurias sudarė mokiniai, Kauno įgulų vienetų kariai, pareigūnai ir NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės kariai, konkuravo atlikdami su karybos istorija susijusias užduotis. Progimnaziją atstovavo LINA JASUNSKYTĖ, JONAS ŽILINSKAS (8a kl.), BENAS MIKELĖNAS, DOVYDAS SAMUILIS (8b kl.). Komanda, kuriai priklausė JONAS ŽILINSKAS, viktorinoje užėmė 3 vietą. Mokinius konkursui paruošė anglų kalbos mokytojos RŪTA BINKIENĖ, KRISTINA JOKŠIENĖ, istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ.