Valentino diena progimnazijoje

Vasario 14 d. ankstų rytą visus pasitiko mokinių tarybos nariai su Meilės dienos simboliu – širdelėmis bei laimingąja loterija, kurioje buvo galima laimėti komplimentą, apkabinimą, „žaibą“, palinkėjimą, saldainį arba asmenukę su „Meilės angelu“. Šią dieną visi stengėsi laikytis aprangos kodo – pasipuošti raudonos ar rožinės spalvos drabužiais, pasidžiaugti šiltu bendravimu, nuoširdumu, šypsenomis. Per pertraukas skambėjo muzika, o ilgųjų pertraukų metu mokiniai šoko Valentino diskotekoje. Prieš renginį mokinių taryba atliko apklausą „Kas yra Meilė?“. Įdomiausios mintys buvo publikuojamos informaciniame monitoriuje. 5-8 kl. mokiniai dalyvavo „Įdomiausios draugų nuotraukos konkurse“. Konkursui buvo pateikta 19 nuotraukų, iš kurių 3 paskelbtos nugalėtojomis. Daugiausia „patiktukų“ internetinėje erdvėje sulaukė 7b kl. mokinių DŽIUGO KMIELIAUSKO ir GABRIELĖS STATAUSKAITĖS nuotrauka, o mokinių taryba savo simpatijas skyrė 8a kl. mokinių LUKO VAIČEKAUSKO ir DOVYDO MATULEVIČIAUS draugų nuotraukai. Laimėtojams įteikti pakvietimai į „Picų namus“. Specialus progimnazijos direktorės prizas įteiktas 8a kl. mokinei AURELIJAI VEGYTEI ir 7a kl. mokiniui AINIUI LUKŠAI už „Valentiniškiausią“ nuotrauką. Jie laimėjo saldžią dovanėlę ir bilietus į koncertą „Aš – dalis tavęs“ Žalgirio arenoje. Valentino dienos projekto iniciatorė dailės mokytoja ir mokinių tarybos koordinatorė KRISTINA GAGIENĖ.