Valentino diena progimnazijoje

Vasario 14 d. mokinių savivalda kvietė visus paskirti meilei, šiltam bendravimui ir draugystei. Meilės dieną progimnazijos bendruomenė stengėsi laikytis aprangos kodo – pasipuošti raudonos ar rožinės spalvos detalėmis. Ankstų rytą prie įėjimo durų visus pasitiko mokinių savivaldos nariai su „širdingu“ ryto pasveikinimu. Visą savaitę iki renginio mokiniai ir mokytojai rašė laiškus vieni kitiems ir siuntė juos „Meilės paštu“. 5-8 kl. mokiniai rinko mylimiausią mokytoją. Daugiausia simpatijų sulaukė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja RAMUTĖ VAITKEVIČIENĖ. Nuoširdžiai džiaugiamės mokytojos profesionalaus, reiklaus, teisingo ir kūrybingo darbo įvertinimu. Valentino dienos projekto iniciatorė – dailės, technologijų mokytoja, mokinių savivaldos kuratorė KRISTINA GAGIENĖ.