Ugdymo karjerai pamoka „Ar įmanoma tapti genijumi?“

Birželio 16 d. 5a, 5b, 8a, 8b kl. mokiniams vyko nuotolinė ugdymo karjerai pamoka „Ar įmanoma tapti genijumi?“, kurios metu mokiniai stebėjo LRT TV laidą „Mokslo sriuba“, klausėsi žymių Lietuvos žmonių mokslinių tyrimų rezultatų apie genetiką, gebėjimų potencialą, genomą. Sužinojo, kad gimęs vaikas turi potencialą mokytis, gabumai yra paveldimi, juos reikia ugdyti, daug dirbti, užsiimti įvairiomis veiklomis. Tuomet žmogus tobulėja. Visose tautose yra gabių žmonių. Genomas auga dėl kultūrinės aplinkos (švietimo). Po TV laidos ir diskusijų Kahoot programoje mokiniai atsakinėjo į klausimus. Pirmos vietos laimėtojai buvo įvertinti dešimtukais. Pamoką organizavo matematikos mokytoja LIGITA MINKAUSKIENĖ.