Tarptautinis sveikatinimo projektas „Sveikata visus metus“

3b, 4a ir 4b kl. mokiniai dalyvauja tarptautiniame projekte „Sveikata visus metus“, kurį organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Projekto tikslas – padėti vaikams išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą. Organizatoriai kviečia leistis į sveikatos  užduočių keliones. Kiekvieną mėnesį skelbiamas  naujas iššūkis, nauja užduotis. Vykdant kovo mėnesio iššūkį „Jaunas sportuosi – senas nedejuosi“, progimnazijoje organizuotas projektas „Mano šeima sportuoja“. Mokiniai su savo šeimos nariais kūrė pateiktis, stendinius pranešimus bei rašė rašinius, pristatydami, kaip sportuoja jų šeima. Projektą organizavo pradinio ugdymo mokytojos VAIVA JUODIENĖ, DAINA GIRDZEVIČIENĖ, SAULĖ EIMUTIENĖ ir socialinė pedagogė VILIJA RAMONIENĖ.