Tarptautinis pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas „Žiemužės pasaka“

Gruodžio mėn. baigėsi tarptautinis pradinių klasių mokinių integruotas anglų kalbos bei dailės ir technologijų kūrybinių darbų virtualus konkursas „Žiemužės pasaka 2023“, kurį organizavo Vilniaus VšĮ „Saulės“ privati gimnazija. Tikslas – skatinti kūrybiškumą, gerinti anglų kalbos skaitymo ir teksto suvokimo įgūdžius. 2b kl. mokiniai anglų kalbos pamokų metu skaitė pasaką „The Harvest of King Winter“, dailės pamokoje ją iliustravo. Konkursui atrinktas VAIVOS SAKALAVIČIŪTĖS piešinys, mokinei ir mokytojoms įteikti padėkos raštai. Dalyvauti konkurse mokinius paskatino pradinio ugdymo mokytoja VIDA MATUSEVIČIENĖ, anglų kalbos mokytoja KRISTINA JOKŠIENĖ.