Tarptautinei mokytojų dienai skirtos kūrybinių darbų parodos

Tarptautinės mokytojų dienos proga 6–8 kl. mokiniai etikos pamokose kūrė sveikinimus mokytojams. Mokinių tikslas – įkvėpti mokytoją, jam nuoširdžiai padėkoti. Mokytojus džiugino sveikinimų kompozicija „Kai išskrenda lapai…“, parengta etikos mokytojų AGNĖS KARLONAITĖS ir DANGIROS MIKALAUSKIENĖS.

5–6 kl. mokiniai technologijų pamokose gamino dovanėles mokytojams: siuvo adatines iš veltinio ir dekoravo siuvinėjimo dygsniais, gamino įvairias kompozicijas iš medienos. Kūrybinius darbus papuošė šiltais sveikinimo žodžiais. Progimnazijos vestibiulyje parengta kūrybinių darbų paroda „Dovana Mokytojui“. Parodą parengė technologijų mokytojai DAIVA VAINAUSKIENĖ ir VIRMANTAS MASIULIS.

Trečio aukšto erdves papuošė 4-tų kl. mokinių ir jų mokytojų IEVOS ZVICEVIČIENĖS bei NERINGOS GAUBIENĖS sukurtas šventinis sveikinimo stendas.