Tarptautinė mokytojų diena

Spalio 5 d. progimnazijos bendruomenė šventė Tarptautinę mokytojų dieną. Pirmieji mokytojus sutiko ir pasveikino aštuntokai. Aktų salėje mokytojams buvo surengtas „skrydis“ – renginys, kurio metu mokytojai nukeliavo į mistiškąją „Paauglių salą“, kurioje pademonstravo žinias apie paauglių gyvenimo aktualijas, išklausė 5-8 kl. mokinių sveikinimus. Mokytojai dėkoja klasių auklėtojoms DAIVAI KRYLOVAI ir VIOLETAI BUKSIENEI, padėjusioms mokiniams įgyvendinti šventės organizavimo idėjas, mokiniams už sveikinimus ir gerą nuotaiką. Po pamokų mokytojai dalyvavo edukacinėje ekskursijoje Panemunės pilyje. Susipažinę su renesansine reprezentacine pilimi ir ten veikiančiomis šiuolaikinio meno ekspozicijomis, stebėjo vaidinimą „Šiokiadienis tuometinėje pilyje“. Šventinę nuotaiką skaidrino piliakalnių istorijos, rudenėjantys Nemuno vingio, Veliuonos piliakalnių vaizdai.