Tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija „Gamtamokslinis ugdymas XXI a. mokykloje“

Vasario 20 d. Panevėžio miesto savivaldybėje ir Panevėžio „Vilties“ progimnazijoje vyko tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija „Gamtamokslinis ugdymas XXI a. mokykloje“. Tikslas: skatinti aktyvų, efektyvų mokytojų, mokinių bei mokslininkų bendradarbiavimą, dalijantis gerąja patirtimi. Savo pranešimuose progimnazijos pradinio ugdymo mokytojos pabrėžė, kad siekiant padidinti 1-4 kl. mokinių gamtamokslinio ugdymo(si) kokybę ir pasiekimus, svarbu kurti ir modernizuoti gamtos mokslų tiriamosios ir praktinės veiklos aplinką. Progimnazijos „Gamtos mokslų laboratorijoje“ esančios priemonės suteikia galimybę 1-4 kl. mokiniams ugdytis praktinius gamtamokslinius gebėjimus, skatinamas jų savarankiškumas, ugdomas poreikis tirti, pažinti ir aktyviai veikti. Konferencijoje dalyvavo bei pranešimus skaitė pradinio ugdymo mokytojos VIDA MATUSEVIČIENĖ, VAIVA JUODIENĖ, ALMA KATLAUSKIENĖ, IEVA ZVICEVIČIENĖ.