Šventinis progimnazijos erdvių puošimas

Belaukiant gražiausių žiemos švenčių, progimnazijos erdves užpildė kalėdinės dekoracijos. Šių metų puošybos tema – ,,Kalėdinis paštas“. Dailės pamokose 5-8 kl. mokiniai kūrė kalėdinio voko dizainą, piešė kalėdinius pašto ženklus, mokėsi taisyklingai užrašyti adresus. Kūrybiniai darbai papuošė pirmo aukšto erdvinę ekspoziciją ir stendus. Languose mokiniai komponavo girliandų su spalvotomis lemputėmis karpinius. Etikos pamokų metu rašė laiškus draugams, mokytojams. Šie laiškai, kartu su technologijų pamokose gamintais žaisliukais, buvo sukabinti ant šventinės eglutės. Antro aukšto stenduose eksponuota pradinių klasių mokinių, lankančių dailės studiją, koliažų paroda ,,Katinų Kalėdos“. Trečiame aukšte – pirmokų piešti laiškai Kalėdų Seneliui bei trečiokų aplikacijų paroda ,,Pasiilgę žiemos“. Kalėdinių kompozicijų ir puokščių parodoje dalyvavo visa progimnazijos bendruomenė. Originaliausi darbai buvo atrinkti į mokyklų aplinkos puošimo ir kalėdinių kompozicijų konkursą ,,Sveika gyva, Kalėdų viešnia!“. Labai džiaugiamės, kad 8a kl. mokinio MATO SARAPINO ,,Kalėdinė eglutė“ konkurse įvertinta laureato diplomu, o 7a kl. mokiniui EITVYDUI ŽIDONIUI įteiktas padėkos raštas. Šventinės puošybos idėjos autorė ir veiklų koordinatorė – dailės mokytoja KRISTINA GAGIENĖ.