STEAM (gamtos mokslų, biologijos) olimpiados progimnazijos etapas

Sausio 18 d. vyko 5-8 kl. mokinių STEAM (gamtos mokslų, biologijos) olimpiados progimnazijos etapas, kuriame dalyvavo trylika 5-8 kl. mokinių: Povilas Kažys, Ieva Alisa Žmuidaitė (5a kl.), Skaistė Papievytė, Rolandas Butkus (5b kl.), Gustė Pratapavičiūtė, Erminijus Pratapavičius (6a kl.), Jonas Ąžuolas Draugelis (6b kl.), Lukas Šablevičius (7a kl.), Urtė Cikanavičiūtė, Urtė Žyprytė (7b kl.), Kasparas Palčiauskas, Jonas Žilinskas (8a kl.), Vestina Rasiukevičiūtė (8b kl.). 5-tų kl. grupėje geriausių rezultatų pasiekė POVILAS KAŽYS, 6-tų kl. – GUSTĖ PRATAPAVIČIŪTĖ, 7-tų kl. – LUKAS ŠABLEVIČIUS, 8-tų kl. – VESTINA RASIUKEVIČIŪTĖ. Šie mokiniai dalyvaus Lietuvos 5-8 kl. mokinių STEAM (gamtos mokslų, biologijos) olimpiados Kauno miesto etape. Mokinius ruošė gamtos ir žmogaus, biologijos mokytojas MINDAUGAS VAZNONIS.