Socialinis prevencinis projektas ,,Draugystės kalendorius“

Kovo 1-29 d. progimnazija vykdė socialinį prevencinį projektą ,,Draugystės kalendorius“, skirtą sąmoningumo didinimo mėnesiui ,,Be patyčių“, kuriame dalyvavo 1-8 kl. mokiniai. Tikslas – ugdyti kūrybišką bendruomenės požiūrį į patyčių prevenciją, skatinti kurti draugiškus ir pagarbius santykius tarp bendruomenės narių. Visą mėnesį vyko įvairios veiklos ir užsiėmimai: klasės valandėlės, mokiniai rašė pastabas/kritikas, kurias keitė į pagyrimus, kūrė ketureilius draugystės temomis, vyresnieji mokiniai kartu su pirmokais gamino ,,Švelnukus“, mokė sakyti draugams komplimentus, spalvino akmenukus, iš kurių sudėliojo ,,Draugystės kelią“. 5-8 kl. mokiniai rungtyniavo ,,Linksmame kliūčių ruože“. Akcijoje ,,Dėkoju už…“ rašė padėkas bendruomenės nariams, puošė progimnaziją šypsenomis, kūrė iliustruotą tarptautinį draugystės kalendorių. Antro aukšto vestibiulį puošia kovo mėnesio kalendorius, kuriame atsispindi projekto veiklos. Projektą organizavo socialinė pedagogė VILIJA RAMONIENĖ.