Skaičiaus „Pi“ gimtadienis

Kovo 14 d. 5-8 kl. mokiniai paminėjo tarptautinę konstantos „Pi“ dieną. Penktokai ankstų rytą prie įėjimo durų progimnazijos bendruomenę pasitiko su muzika ir keksiukais. Stendus puošė kūrybiniai darbai „Apskritimų mozaika“. Ilgųjų pertraukų metu mokiniai suko laimės ratą, atsakinėjo į matematinius klausimus, varžėsi konkursuose. Greičiausiai Rubo kubą sudėjo ir rekordinį greitį – 28,53 sekundes pasiekė DOVYDAS OBELENIS (7a kl.). Į rutulį „Gyvatėlės“ dėlionę per 11,87 sekundes susuko ir konkursą laimėjo DAUROTAS NAVICKAS (8b kl.). GUSTĖ PRATAPAVIČIŪTĖ (6a kl.) mintinai pasakė skaičiaus „Pi“ 46 skaitmenis. Rekordininkai apdovanoti diplomais ir saldžiaisiais prizais. Matematikos pamokose mokiniai sprendė galvosūkius, vaišinosi pyragais. Renginį inicijavo matematikos mokytojos ŽIVILĖ OLIŠAUSKAITĖ ir LIGITA MINKAUSKIENĖ.