Septintokų išvyka į Vilnių

Gruodžio 20 d. 7a ir 7b kl. mokiniai kalėdiniu traukiniu vyko į Vilnių. Ekskursijos po senamiestį ir Užupį metu jie aplankė Aušros vartus, Jono Basanavičiaus paminklą, Rotušės ir Katedros aikštes, Šv. Onos bažnyčią, Lietuvos Respublikos prezidentūros ir Vilniaus universiteto kiemus, Signatarų namus. Valdovų rūmų muziejuje mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje, kurios metu sužinojo apie Lietuvos teritorijos ir didžiųjų kunigaikščių valdymo raidą valstybės bei Europos istorijos kontekste. Pasivaikščiojo tarp atkurtų autentiškų mūrų, apžiūrėjo šioje teritorijoje aptiktus unikalius archeologinius radinius, pabuvojo valdovų menėse ir privačiuose apartamentuose su atkurtais istoriniais vėlyvosios gotikos, renesanso ir ankstyvojo baroko interjerais. Išvyką organizavo klasių vadovai VIOLETA BUKSIENĖ ir MINDAUGAS VAZNONIS.